top of page

Mira Jankowska
rozwój osobisty, rozwój relacji

 

Mentor, trener, ekspert w dziedzinie rozwoju osobistego i relacji międzyludzkich. Twórczyni Mistrzowskiej Akademii Miłości, autorka audycji radiowych o tematyce społecznej, zwłaszcza więzi męsko-damskich. Prowadzi autorskie warsztaty dla kobiet z rozwijania kobiecości oraz dla wszystkich z wystąpień publicznych.

Z wykształcenia doktor teologii i filolog, absolwentka studiów MBA w Mediolanie.

 

MENTORING czyli Rozmowa na Twój temat

Jeśli potrzebujesz spojrzeć na własne życie z dystansu, porozmawiać na temat dla Ciebie ważny z kimś, komu ufasz, zweryfikować sposób myślenia, dostrzec plusy i minusy danej sytuacji, możesz umówić się na „Rozmowę na Twój temat”, czyli mentoring.

Celem jest wspólne przyjrzenie się sprawie dla Ciebie ważnej, którą potrzebujesz omówić i zmienić. Może dotyczyć wszystkich sfer życia. Odpowiedzi są w Tobie, ale żeby je znaleźć potrzeba kogoś, kto jak akuszerka pomoże im przyjść na świat.

Pytania, które miałabym Ci postawić, dotyczą Twojej sytuacji, trudności w życiu i zmagań, jeśli takowe są. Razem szukamy rozwiązań Twoich życiowych wyzwań. Każdy kryzys coś pokazuje i do czegoś zaprasza. Ja wychodzę z założenia, że jest to inne imię… szansy.

 

Aktywnie i twórczo w tym towarzyszę, dopytuję, czasem komentuję, wyjaśniam, tłumaczę lub pokazuję inne rozumienie sprawy.

Chętnie dzielę się też własnym doświadczeniem.

 

Na jakie pytania szukacie odpowiedzi?
 

 • Chcę coś zmienić, ale nie wiem co…

 • Co ja mam robić w życiu?!

 • Co mam zrobić by realizować marzenia?

 • Dlaczego nie wierzę we własną wartość i jak to zmienić?

 • Jak obudzić w sobie kobietę?

 • Jak odzyskać ukochaną kobietę?

 • Jak odzyskać władzę nad własnym życiem?

 • Jak pobudzić związek do życia?

 • Jak rozpoznać ku czemu mam predyspozycje?

 • Jak stać się bardziej asertywnym i dlaczego nie chodzi tylko o mówienie NIE?

 • Jak uwolnić się od uzależniającej miłości?

 • Mam problem z matką/ z córką/ z mężem/ żoną…

 • Mąż/żona ma romans – co mam robić?

 • Nie mam siły do życia, co robić?

 • Chcę pracować z sensem. Jak mam się odnaleźć w sytuacji kryzysowej?

 • Czy w sytuacji, w jakiej jestem, jest jakiś sens?

 • Wypalenie zawodowe – jak sobie z nim poradzić?

 • W jaki sposób starać się o awans?

 • Zakochałam/em się nie w tej osobie…

 

I wiele, wiele innych…

Mentoring służy wspólnemu, życzliwemu przyjrzeniu się Twoim życiowym wyzwaniom. Ukierunkowuje i motywuje do konkretnego działania. To nie teoria, a wspólne poszukiwanie praktycznych rozwiązań.

TECHNIKALIA

Spotkanie odbywa się na żywo, w cztery oczy, przez jeden z komunikatorów (Skype, Messenger, WhatsApp, Viber). Trwa półtorej godziny. Czas ustalamy razem. Jest objęte całkowitą poufnością.

Często pojedyncza rozmowa przeradza się w proces mentoringowy

(6 spotkań) wychodzenia na życiową prostą.

O ewentualnej kontynuacji decydujemy razem po pierwszym spotkaniu.

Opinie po mentoringu

Gdy mierzę się z moimi problemami, często doświadczam uczucia osamotnienia. Czy coś jest ze mną nie w porządku? Czy tylko ja mam problemy, a wszyscy dookoła są szczęśliwi? Kontakt z Mirą, uczciwy i autentyczny, ukoił moje uczucie osamotnienia. Zobaczyłem innego człowieka zainteresowanego podobnymi sprawami i problemami. Nie tylko wszystko jest ze mną w porządku, przechodzę etap wzrostu i ewolucji, który jest bolesny, ale zupełnie normalny. ~ Alex

 

Dotarła do mnie bardzo ważna i wręcz banalna rzecz… że MOGĘ. Mogę być dla siebie kimś ważnym, mogę zadbać o siebie bez wyrzutów sumienia. Kurczę, to moje życie w końcu, mogę działać i dzięki temu naprawiać pewne rzeczy, mogę mieć własne potrzeby i nikt nie może mi tego zabrać. To słowo powinno być mottem każdego człowieka! ~Wioletta K.

 

Dzięki spotkaniom ten chaos dotyczący każdej kwestii, którą poruszaliśmy, uporządkował się na tyle, abym ja sam mógł dalej się z nim uporać. Pojawiło się to dziwne uczucie, które można

sparafrazować pytaniem: „Jak to jest możliwe, że wcześniej tak na to nie patrzyłem?”. (…) Dzięki temu, że Pani mnie wysłuchała, przyjrzała się ze mną sytuacji, zwróciła uwagę na błędy w moim rozumowaniu potrafiłem zmienić moje nastawienie, pozwoliłem odejść temu, co mnie dręczyło. Ciężko mi wyrazić moją wdzięczność dla Pani słowami… ~ Jan

 

Kochana Pani Miro, to jest proces, ale widzę już pierwsze efekty, jestem dla siebie bardziej łagodna, mam większą zgodę na swoje życie, ograniczam narzucane z zewnątrz potrzeby, odklejam się od oczekiwań społecznych… Czuję przemianę i to jest fajne, wyzwalające uczucie! Biorę też udział w warsztatach odkrywania talentów, co dodatkowo wzmacnia proces przemiany i porządkuje mi wiele spraw. Jestem bardzo zmotywowana do pracy nad sobą, więc myślę, że wkrótce stanę pewniej na nogach i będę mogła silniejsza i pogodzona ze sobą ruszyć do pracy z ludźmi, bo na tym zależy mi najbardziej. Widziałam jubileuszowe widowisko MAM i to było bardzo wzruszające przeżycie zobaczyć Panią w momencie, kiedy podsumowuje Pani kawałek historii swojego życia (a przy okazji posłuchać – bezcenne!). Jestem pod wrażeniem umiejętności przyciągania fantastycznych, wartościowych osób i całej działalności w radiu i MAM, gdzie tak obficie dzieli się Pani sobą. ~ Monika P., dziennikarz, redaktor popularnego kobiecego magazynu

 

Wstąpiła we mnie chęć walki o zmianę i nadzieja, że jest ona możliwa. Przez kilka ostatnich lat tej nadziei nie było, wydawało mi się, że już przegrałam swoje życie. Rozmowa z Panią i regularny udział w widowiskach MAM pokazały mi, że wiele jeszcze można zrobić by życie miało smak i kolor.  ~ Małgosia K.

 

Bardzo jestem poruszona już pierwszą rozmową w Programie mentoringowym! Jeżeli tyle ważnych rzeczy udało mi się zobaczyć i nazwać - we mnie i w moim życiu - w przeciągu półtorej godziny, to co się okaże przy następnych spotkaniach? Dzięki! ~ Dorota, przedsiębiorca

 

Mentoring

https://www.youtube.com/watch?v=uqFDoe79Eis&feature=emb_logo

 

Prezent to TY

https://www.youtube.com/watch?v=SZXS-yqu5TY&feature=emb_logo

Przemoc 

https://youtu.be/0Ay-_L4OgQQ

 

Kogo przyciągasz? 

https://www.youtube.com/watch?v=nqAm58ywuVo

 

Dziękujemy za przesłanie!

IMG_9884.JPG
Maria Pomianowska

fidel płocka, suka biłgorajska, erhu, morin-hur, kobyz, gadułka, wiolonczela.

1.jpg
Katarzyna Kamer

wiolonczela

IMG_8877.jpg
Anna Krysztofiak

instrumenty chińskie, japońskie, dawne i etniczne

fre.JPG
Joanna Freszel

śpiew klasyczny

69274791_2382241055189217_51608350307458
Karolina Skrzyńska

śpiew biały, emisja głosu

fot. Przemysław Jękosz .jpg
Michał Rudaś

śpiew indyjski

13710473_1150144721693358_71362227469225
Bart Pałyga

wiolonczela elektryczna, fidele kolanowe Europy i Azji, śpiew alikwotowy, drumla, improwizacja, aranżacja.

Richard colour 3.jpeg
Richard Berkeley

singing teacher and English language coach

IMG16456.jpg
Wojciech Lubertowicz

bębny obręczowe, darabuka, tombak, cajon, duduk

Fot_Tom Swoboda_KASIA GACEK DUDA_ Stasze
Katarzyna Gacek - Duda

flety świata

2J3A5581-2.jpg
Joanna Kaniewska

skrzypce, body work, trening mentalny dla artystów

11952830_1613881248834192_83245892475842
Przemysław Skałuba

klarnet, saksofon

received_926677541043289.jpeg
Franek Pomianowski

język japoński dla dzieci i młodzieży

bottom of page